pondělí 30. března 2015

retartstakže zaprvé: co je to vlastně retart? neplést si s retardem nebo s podobným výrazem "retardiňo", který používám velmi často, vyskytuji-li se v přítomnosti terky, případně jejich dvou koček, kida a monkiho ( protože na ty ten popisek sedí dokonale - takoví malí géniové, kteří to ovšem mají ve svých minihlavičkách trochu posunuté..)

retart je nezávislá slovenská značka, která na designy svých kšiltovek, super skvělých peněženek a taky třeba šátků používá návrhy a umělecká díla mladých autorů jak ze slovenska, tak z naší rodné hroudy. a ceny nejsou taky nikterak závratné - peněženka může být vaše za 25euro, čepice za nějakých 35, takže se neprásknete vlastně moc přes kapsu, ale můžete podpořit lokální módu a svým způsobem i ty mladé talentované lidi, jejichž dílka se na všech produktech nacházejí. jo a mají taky naprosto dokonalé panenky - fridu, andyho warhola a dáliho (od multitalentované alici gurínové). až budu mít jednou dítě, bude si hrát s malou fridou, och.

no a teď k fotkám...líbí se vám? zámer byl nehrát si na žádný super posh fotošůt, ale prostě vyfotit něco, co by se k retartu mohlo hodit - takže my dva, krásní lidé ze všech úhlů, i když jsme občas trochu creepy a jak by řekl josif "a little bit kinkly". a michal má strašně dlouhé vlasy, navíc s lehkýma vlnkama od copánků a já podivně dorůstající střih/nestřih ve stylu kamioňáků z konce 80.let. ale hlavně - jsme v pohodě, že... o fotky se postaral adam lukas z robotix. adam dřív skejtoval s michalem, načež jsem já poznala michala, takže jsem musela poznat i adama ))) posléze jsem s adamem začla pracovat v taverně a zjistila jsem, že po světe chodí jen málo takhle vtipných lidí. navíc je dobrý v tom, co dělá, a slovy dalšího kamaráda "je chytrý, hezký a voní" a když už jsem mluvila o dětech, tak adam by nám zase mohl vyfotit třeba zásnuby, ideálně opět v tomhletom super duchu (mám dnes trochu nereálnou a snovou náladu, odpusťte mi to)
takže koukněte na retart i na stránky kluků z robotix, stojí to za to.


čauzr a užívejte jara!
b.

3 komentáře:

  1. ty fotky jsou super! a kšiltovky taky!

    OdpovědětVymazat
  2. fotky skvělý! kšiltky taky :) a vy dva jste prostě krásný!

    OdpovědětVymazat
  3. Vám to tak sluší :)) Váš blog je radost :)

    OdpovědětVymazat

za každý komentář vás to bude hřát u srdce. slibuju!