sobota 14. června 2014

viktorka
.

opět se projevila má klasická netrpělivost a nestálost, k tomu všemu se přidala věčná nespokojenost s vlastní vizáží, takže bylo nutné zaúkolovat petra, aby se ujal svých ostrých nůžek a připravil mě (s mým svolením) o to, co jsem si tak dlouho pěstovala, a nóbrž dlouhý vlas. z dlouhého vlasu se stal  vlas na mé poměry krátký, nicméně to snad alespoň na chvíli uspokojí mé choutky. a taky - už není skoro co stříhat, že. 
ještě ten den jsme se s melischen vydaly na procházku na žižkovský stadion. na viktorku. docela mě překvapilo, jak jednoduché je se tam dostat. brány sice vypadají pevně, ale jsou otevřené, branky taky, člověk nemusí projevit ani malé úsilí a dostane se snadno na tribuny. já být v pubertě a bydlet v praze, chodím na rande jen tam.

fotky fotila taky melisa, ale já jsem se pokusila o úpravu. došla jsem tak ke dvěma závěrům:

1) příště mít všude stejné světlo. nebo aspoň podobné
2) raději už nic neupravovat a svěřit to "odborníkům"

momentálně u mně převládá taková podivně melancholická nálada, která se vlastně vůbec nehodí do tohoto úmorného vedra. spíš by zapadla někde mezi říjen a listopad, typický podzimní divnosplín, pravda mírně namíchaný s horkostí léta a narůžovělou květnovou "poblblostí". ale je to vlastně moc hezké, to né že ne, nemůžu si stěžovat...tu mikinu a boty teď nosím pořád. se vším.


mějte krásný den. b20 komentářů:

 1. Vlasy ti sluší jakékoliv, divnosplín mám taky, u mě se to ale váže na zkouškové :( Podobné zkušenosti mám s focením na Strahově, i když je potřeba trošku pružnosti. Fotky máte hezké obě, tečka.

  OdpovědětVymazat
 2. Skvělé fotky! Moc se mi líbí!

  OdpovědětVymazat
 3. joj! mírně namíchaný s horkostí léta a narůžovělou květnovou "poblblostí"

  OdpovědětVymazat
 4. souhlasím.. nijak zvlášť akční ani šťastná nejsem. i když je teď jeden z nejkrásnějších měsíců v roce. vlasy vypadají skvěle, ale to u tebe vždy! fotky mají moc kouzelnéé světlo.

  OdpovědětVymazat
 5. tie vlasy su naadherne

  OdpovědětVymazat
 6. to je sranda, já na skoro-první rande se svým prvním klukem šla právě tam. na snídani, asi v deset. v naprosto stejném účesu.

  OdpovědětVymazat
 7. Fotky su nahodou dobre..nemusi byt vsetko profi a dokonale na to, aby to bolo pekne..mna napr na foteni (sa) na blog bavi pomaly najviac samotne fotenie a ich uprava..:))
  Aj vlasy mas dobre, peknej tvari vsetko slusi :)
  Peacock & Pineapples

  OdpovědětVymazat
 8. ty druhe fotky ty portretovky jsou krasne!

  OdpovědětVymazat
 9. - ha ! ma bidna duse prahne po te sukni veky veku o tve kebuli, ktera bude vypadat uchvatne i vypelichana, nemluve ♥

  OdpovědětVymazat
 10. mohu se zeptat, kde jsi koupila boty/mikinu všecko? Myslím ty adidas věcičky----nemůžu to na jejich stránkách nikde najít

  OdpovědětVymazat
 11. toto jeúplne super!!!

  http://coco-mocco.blogspot.co.uk/

  OdpovědětVymazat
 12. jee ja tě včera viděla v meetu ))) moc ti to slušelo! a miluju tvoje prsa! nejdřív komplexy, pal vděčnost-žádná jiná prsa nevypadají takhle dobře v tílku! jsi krásná Barunko! A.

  OdpovědětVymazat
 13. páči sa mi ako si upravila koláž tak, aby to vyzeralo, že fotky sú naukladané na seba :)

  OdpovědětVymazat
 14. všem vám moc děkuji za pochvaly, udělalo mi to radost a taky to, že mě pořád čtete :)

  jinak vell, to je krása krás! rande tam zní jako z pohádky...

  a mikina je z adidas originals v palladiu (je nejlepší!), boty bohužel v prodeji nejsou a nebudou :/  ještě jednou moc díky! <3

  OdpovědětVymazat
 15. Na některých fotkách mi připomínáš katie holmes:-)

  OdpovědětVymazat

za každý komentář vás to bude hřát u srdce. slibuju!