pondělí 11. března 2013

kulturisti

mám na sobě kabát pull&bear, legíny tezenis, svetr od vojty, triko h&m, brýle rayban a boty dr.martens. iw nosí kabát ze stradivaria, svetr a šaty h&m, čelenku z asosu, boty z manga a tašku od maminky .) a chlapci se mi nechtějí řešit :Dsobotní noc(a taky brzké ráno..) byla docela dost náročná, takže nás v neděli velice příjemně překvapilo krásné počasí a slunce (v duši). procházka byla po kocovince jasná volba! verunka bohužel musela jít pracovat. takže jsme jí alespoň přinesli zdravou svačinku - ginger beer, octové brambůrky a dvě koblihy, haha - popřáli jsme jí hezký den a připomněli jsme jí, jak se těšíme, až přijde domů. a pak jsme se vydali na toulky centrem prahy. původní plán byl vylézt na železný most na náplavce a tam si dát cigaretku, nicméně ozvaly se v nás pudy a hlady a jiné hlasy k nám promlouvaly, takže jsme nakonec skončili ve standardu s kávou v jedné ruce a pivem v druhé. ale bylo nám krásně! btw, sledujte mé "vykopávací" skills!


pac. roekids

24 komentářů:

 1. :D tak tvoje vykopnutí je hustý! a máte obě skvělý kabáty a Iw geniální čelenku!

  OdpovědětVymazat
 2. Moc hezké fotky! Jde z nich spoustu pozitivní energie :)

  OdpovědětVymazat
 3. krásné fotky! :-)
  všem vám to moc sluší!

  OdpovědětVymazat
 4. Ten kabát z Pull&Bear som strašne chcela, ale príliš rozmýšľala a prišla som neskoro keď ho už nemali:)

  OdpovědětVymazat
 5. dokonalé fotky:-)
  milujem váš blog!

  OdpovědětVymazat
 6. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 7. Hey tak ako kamo, vidno že spolu žijeme ... vieš lepšie než moja mama čo mám na sebe. :-* :-D viac takých dní chcem !

  OdpovědětVymazat
 8. tyjo, jak můžeš vykopnout nohu tak vysoko? :D sluší vám to!

  OdpovědětVymazat
 9. ofinka ti velmi sekne! a vobec ma nehneva ze ja taku chcem uz roky len nemam na to vlasy, vooooobec!!!! :D

  OdpovědětVymazat
 10. chtěla jsem poznamenat něco o tvém kopu hned, jakmile jsem to viděla no...ale spokojím se s tím, že řeknu, že na druhé fotce jsi jak Emma Stone, což je láska! a celkově jste prostě s Iw kočky. Jo a co to dítě? Photobombing?

  OdpovědětVymazat
 11. Krásný fotky a všichni jste nádherný :)

  OdpovědětVymazat
 12. to teda sledujeme!!!!! :))))))))) ..niečo ako kamoškin otec: Lenka Lenka aha čo dokážem... a shasne svetlo nohou v uteráku okolo pása po tom co vysiel z kúpelne :PPPP srandisti ste

  OdpovědětVymazat
 13. to teda sledujeme!!!!! :))))))))) ..niečo ako kamoškin otec: Lenka Lenka aha čo dokážem... a shasne svetlo nohou v uteráku okolo pása po tom co vysiel z kúpelne :PPPP srandisti ste

  OdpovědětVymazat

za každý komentář vás to bude hřát u srdce. slibuju!