čtvrtek 17. ledna 2013

konverzace na úrovnipamatuju si na své první conversky; byly červené, vyšší, s klasickou podrážkou. dostala jsem je ve 13-ti nebo 14-ti za hezké vysvědčení a dobré chování :D a víte co? pořád je mám doma v botníku. i když už nezáří zrovna novotou, stále je můžu nosit a nemám prostě to srdce je vyhodit. až zemřou hrdinskou smrtí, vyhlásím 3 dny státního smutku a jejich pohřbu se zúčastní velká řada významných českých osobností. všichni budou chtít vidět moje první conversky, rozloučit se s nimi a popřát jim klid a mír... no, dost bylo depresí.) včera jsme se zašli podívat na prezentaci converse do chemistry gallery. tenhle skvělý prostor určitě všichni znáte a pokud ne, zajděte tam někdy na výstavu, nebudete litovat. mé srdce uchvátily taky jedny botky (haha, prej jedny, jasně..) - ty leopardí vyšší. ach ty budou moje! ty protančím v létě! a proskáču v nich každou kaluž! ovšem...konec snění, zpět k prezentaci. poznáváte to stínové panorama na poslední fotce? ano? přesně tak, je to praha - petřín, hrad a ještě kyvadlo, které se ovšem nějakým záhadným způsobem nevešlo na fotku. prostor využily slečny pořadatelky opravdu skvěle, navíc s vtipem, který ke converskám taky patří. a za rautík dáváme my dva s ondrou taky 1*!!! na houbový quiche bude můj pan žaludek dlouho vzpomínaz, stejně jako na božsky úžasný jogurtík, o nom nom. zkrátka a jednoduše - výborné odpoledne. děkujeme .)

...a večer jsme šli ještě na nespoutaného djanga do biooka, yessss!mějte se krásně. pac.
roekids15 komentářů:

 1. super nápad na gif:)
  mně akorát přijde, že ta kvalita conversek je čím dál tím horší, dřív jsem v nich chodila všude každý den a vydržely pár let a teď je mám po dvou třech měsících poničený
  btw. v oku jsem si tě všimla, jak se ti líbil django? :D

  OdpovědětVymazat
 2. já mám jen fake kecky od vietnamců :D ale mít nějaké pravé by mohlo být fajn

  OdpovědětVymazat
 3. terez, no hele, něco na tom pravdy bude, ale pořád je to tvrdá guma..:D prostě punk. a django? asi takhle - v souboji django vs. aldo vyhrává aldo. prostě basterds se mi líbili víc, lepší příběh. tohle bylo už hodně zdlouhavé. ale dicaprio byl úžasný, stejně tak waltz.)

  veroniko, není to vůbec špatné, zkus to.)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. souhlasim, s basterds se to moc nedá srovnávat a já od toho čekala tolik, že jsem pak byla možná trochu zklamaná. :)

   Vymazat
 4. moje conversky mají taky už hodně za sebou,ale asi je nikdy nevyhodím :) a django je u mě naprosto bezkonkurenční!!! :)

  OdpovědětVymazat
 5. Velmi vydarene fotky super, kde ich upravujes?

  OdpovědětVymazat
 6. Máš obarvené vlasy ?

  OdpovědětVymazat
 7. Vypadá to skvěle, škoda že se tam nedostanu :(

  OdpovědětVymazat
 8. Kráásne topánky... potrebujem už nové a už aj viem ktoré ;)

  www.spwfashion.blogspot.sk

  OdpovědětVymazat
 9. už asi na čtvrtém blogu vidím článek o této výstavě. A vždycky tam napíšou: 'Hádejte, co znázorňuje ta fotka'...na jednom blogu dokonce psali 'A podívejte se na ten stín'. A já, absolutně hloupá :D Prostě mi to nedošlo..Až teď jsi mi to konečně vysvětlila..díky ti :'D

  OdpovědětVymazat
 10. My God i love U so much!
  And today i discovered You in Rhyle's "The Fall" i love this song and video!
  Btw. can you post also in english?
  i would be grateful, because I love your style and photo and everything, but i want also read something what you write to us :)

  OdpovědětVymazat
 11. ty fotky jsou nejlepší, ty boty taky a ty takyyy! už si na ně dělám zálusk :)

  http://teresa-underground.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 12. nevíš kde se budou dát koupit??? :)

  OdpovědětVymazat
 13. z kadial maš ten kabatik?

  OdpovědětVymazat
 14. If you desire to get much from this piece of writing then you
  have to apply such techniques to your won web site.

  my webpage; website

  OdpovědětVymazat

za každý komentář vás to bude hřát u srdce. slibuju!