sobota 22. ledna 2011

Jim Carrey má konkurenci...

...a nám to velmi, velmi sluší!:DNo tak dobře, sice máme chvilky, kdy vypadáme trochu lépe, na druhou stranu - Cupcake z Lushe je teď naše nejoblíbenější dobrota (společně s Mexickým čokoládovým dortem z 87-ky)...Jak vy si "zvelebujete" zkouškové a zimu?A taky vám chceme poděkovat, že nás sledujete, že je vás už 83...a že my to pořádně oslavíme...asi takto:

Pac, užívejte, foťte a tak dále. B

21 komentářů:

 1. Fajn fotka, že ani nevím, která je která :D

  OdpovědětVymazat
 2. krásnéé :)
  já se nemůžu rozhodnout mezi oatfix a catasthropic cosmetic, tak uvidím, nicméně ji budu mít až po zkouškovém:( po jedné těěžké zkoušce jsem si ale hodila do vany půl balistiky big blue, dokonalá! cítila jsem se fakt jak v moři, chyběly jen rybičky :D

  OdpovědětVymazat
 3. Lindo, ta s vykukujícím lvíčetem je Růnka, ta ouchylnější je Růnka (nečekaně:D)

  foreigner: Děkujeme, děkujeme. Ale máme i lepší dny..:D

  Azazaela: Oatfix naprosto skvěle voní(a..ehm...taky dobře chutná:D Ale nejsem sama, kdo to vyzkoušel!)a taky dobře fuguje. Tu borůvkovou bych taky ráda zkusila...Jó, Lush je velká droga - ale tělu prospívá:)

  OdpovědětVymazat
 4. Akoby vás jedna mater mala! Obe krásne! BTW, vy ste sestry či milenky či čo? Odpusťte moju zvedavosť.)

  OdpovědětVymazat
 5. :D Eva, ty mě bavíš...minule masový vrah, teď milenky:D

  Jsme spolubydlící a spolustudující ( a na milenecký vztah taky dojde:D)

  OdpovědětVymazat
 6. Bambi, máš pravdu. S Jude Law i Clive Owenem. Srali mě oba, řekněme si to upřímně. Clive úplně nejvíc. Psala jsem hned v úvodu, že jsem na ten film narazila díky Julii a taky na něj koukla kvůli ní, protože ji prostě můžu. Natalia byla taky super, na tu mě fakt bavilo koukat.

  Určitě ho nezařazuju do nejlepších filmů, co jsem viděla, ale dobrej byl což o to. Jen to chce asi vidět ho víckrát, ale to si budu muset zase počkat, až budu mít na takovou dávku necudnosti náladu. S tím jsi měla taky pravdu :D A nejlepší je začátek "Nejím ryby. Čůrají do vody" ... "Děti taky čůrají do vody." ... "No a proto nejím ani děti."

  OdpovědětVymazat
 7. Jáj škoda, bolo by tak fajn sledovať blog lesbičiek. No ale nevadí, aj tak dobre!

  OdpovědětVymazat
 8. Hahaa, Evi..tak teď jsi mne fakt pobavila! :D

  OdpovědětVymazat
 9. Vtipné foto :)) ,originální maska :D,určitě musela chutnat výtečně ! :D

  OdpovědětVymazat
 10. Veru, úplně jsem si vzpomněla na karneval a Tvou rozkošnou tygrokočku:-)
  ...jinak super fotka!!!

  OdpovědětVymazat
 11. ženský jedny...já vás žeru! :D

  OdpovědětVymazat
 12. MIAU: Juchuu, Veruu..vítám Tě tu!!
  Beát: děkujem!! a odepisuj na smsky, ty zlounko! :D

  OdpovědětVymazat
 13. díky za komentář. ta první fotka je vážně super :)
  uplně jsem se viděla v tom, jak jsi psala, že ti kadeřnice udělala na hlavě tu hrůzu. přesně to se talo mě, taky oranžovo červené cosi za hříšné peníze. takže už se budu barvit jen sama. vím co chci a taky přibližně to jak to dopadne. nechápu, že ona to nevěděla, měla by mít větší znalosti, ne? :)

  OdpovědětVymazat
 14. vážně, jako maskovaná dvojčata :)

  a chci Růnčinu mikinuuuu

  OdpovědětVymazat
 15. Tereza Š: Je to moje nejoblíbenější pyžamo a dostala jsem ho asi, když mi bylo šest a byl to můj nejoblíbenější film! Teď ho nosím jako tričko s třičtvrtečním rukávem a moc ho pořád miluju :))

  OdpovědětVymazat
 16. Růnko, nešlas dnes tak mezi 12 a půl jednou kolem tramvajové zastávky U Dómu? Jestli jo, tak jsem ti sice neviděla do tváře, ale identifikovala jsem tě podle vlasů a H&M kabelky :D

  OdpovědětVymazat
 17. Tereza Š.: ..Jé, asi jó. Pokud jsem měla takový ty chlupatý sluchátka na uších a pokus o drdol ve vlasech a šla s klukem, co měl na hlavě beranici tak anoo..bingo!! :)

  OdpovědětVymazat
 18. Ta fotka se proste povedla, je jak z casopisu :)

  OdpovědětVymazat
 19. >> Runka: Lví král, Bambi a podobné filmy jsou větší drasťárny než Osobní strážce. Jak se na to můžeš koukat, já bych si vybulela oči.

  OdpovědětVymazat
 20. Agnes: No, nemysli si..já to pěkně obulela taky..a pak si všechno vynahradila v tý počítačový hře a všechny zlouny zničila :D :D

  OdpovědětVymazat

za každý komentář vás to bude hřát u srdce. slibuju!