neděle 11. července 2010

Tatranky style


Jedna z Míru....a jo, docela se bavíme....

Čau, čau...

Jak je? Užíváte prázdnin? 

Já jsem přímo nadšená z toho parného počasí. Proč? Protože takhle má vypadat léto! V létě má být horko, velké horko, mají být občasné bouřky a letní deštíky, vlahé noci, slunko má pálit...Proto přeci máme (všichni) léto rádi. Víte, já jsem vážně spokojená. Nesnáším lidi, co si v květnu stěžovali, že pořád prší, je zima, ať už je teplo,....a teď je štve, že je hrozné horko, fujky, fuj...Pfff!!!!Je krásně letně!!!!Bassta fidli!!!!

Bassta fidli....to mě přivádí k dalšímu tématu:) LFŠ!!! Letní filmová škola v Uherském Hradišti!!!Chystáte se? Letošní program vypadá lépe než lákavě, navíc počasí je božské a bazény vyhřáté. Já se ještě těším na stánek zdravé výživy, kde slečna vyrábí ty nejlepší vegetariánské tortilly. Nejsem vegetarián, ale celkově sóju a tyhle výrobky mám moc ráda (no...já mám ráda celkově jídlo, v tom je ten fígl XD). A samozřejmě, každý večer bude ohromnááá party na Míru, kterou povedou týpci z Bassta fidli - lidi, Balkán mix, naprosto dokonalé. Kalí se na hudbu ve stylu Černá kočka, bílý kocour...

Dnes odjíždím na týden do Tater. To možná nevíte, ale mým nejoblíbenějším pohybem je chůze. Takže Tatry- jo!!!! Vracíme se v sobotu, v úterý pak odlétám do Istambulu, vracím se v pátek a "hurá" na filmovku. Z toho plyne, že času nazbyt moc nebude, ale vy jste lidé milí a inteligentní, takže mi to zajisté přejete, chápete to...a co já vím, třeba se v Hradišti potkáme:)

Mějte se krásně a užívejte prázdnin!!! B.

PS:34!!!34!!!!!!!34!!!! Díky!:) 

9 komentářů:

 1. He, to je pěknej článek. Pěknej hlavně proto, že mi přijde, že vyjmenováváš moje oblíbený činnosti(vedro,jídlo, pařby, chůze atd. :)

  OdpovědětVymazat
 2. Zoris...a víš na co se těším? Až si jednou my dvě v tom vedru zajdem někam na jídlo a následně si pořádně zapaříme:) jo a můžem jít třeba i nakupovat..:D

  OdpovědětVymazat
 3. Skvelej příspevek .)taky se chystam do Hradiste ,nechala jsem si ujít Vary ,tak snad to tam taky bude stat za to:) mej se krasne v Tatrách ty tatranko:)Julka

  OdpovědětVymazat
 4. wuhu,Tatry čo??:)

  ja mám rada hory len v zime..nie som moc turistikovo-prírodný typ:)

  OdpovědětVymazat
 5. jo jo jo! abysolutně se ztotožňuju s prvnim odstavcem! v létě si lidi stěžujou že je teplo v zimě že je zima...
  a vegetariánský jídlo mám taky moc ráda (moje nj restaurace je veganská) ačkoliv masem nepohrdnu :)
  a užij si Tatry - ty mám taky moc ráda ačkoliv sem děsněj chcípák :D

  OdpovědětVymazat
 6. súhlasím s tebou... v lete má byť veľké teplo :D

  OdpovědětVymazat
 7. ano, vedro je dobré a hotovo!
  a budeš se akreditovat, nebo jenom kalit:)?

  OdpovědětVymazat
 8. taky ráda chodím...teda určitě radši než jezdím nakole. a hradiště ti pěkně závidím, taky jsem chtěla, ale musím pracovat..je to na nic, když si člověk nemůže vzít volno.
  A užij si Tatry :))

  OdpovědětVymazat
 9. Ahoj!!!

  Anonymní, třeba se potkáme..:) Vary chci navštívit příští rok!!!!

  Foly, byl to záhul jako prase, no každý druhý večer byl termál, takže..:D

  Alice, já jsem člověk, který si rád užívá života a dle mého názoru k tomu dobré jídlo patří:)že jo...

  LePlee, přesně tak!!! Hauk!

  Julie, řeším velké dilema. Muž má 2. srpna anatomii, takže se mi nechce loudat po UH samotné. Na druhou stranu aspoň 6-ti denní akreditaci chci a basta(fidli)!!!;) Potkáme se, ne? Jinak kalení....minimálně 7 z 10 akcí navšítím (btw, víš, že bude výstava Malík Urvi?:)

  Terko, však jeden den tě nezabije...práce počká, přijeď se podívat..:)

  Všem díky za komentáře, mějte se krásně. B

  OdpovědětVymazat

za každý komentář vás to bude hřát u srdce. slibuju!