pondělí 12. dubna 2010

Kritika kultury


Přes hnusné počasí, které momentálně venku převládá, vám všem přeji hezký den.

Nebudu dnes kritizovat kulturu, nic takového, nemějte obavy - nemám dneska totiž tak "rýpavou" náladu, abych si musela nutně někoho dobírat. To za mě udělají (prozatím...) jiní;) Název článku vám jen ukazuje část mého dnešního programu, a to konkrétně prezentaci, která mě čeká za nějaké...2 hodiny. Budu mým milým spolužákům povídat o Theodoru Adornovi a jeho práci. No, kdo neznáte Adorna ( i když předpokládám, že jste se s ním alespoň ve společenských vědách setkali), tak si o něm něco přečtěte - jeho pohled na "věc" nebyl vůbec k zahození;)

Teď na jinou notu - jsem v poslední době strašně unavená ( a rozhodně to nepřisuzuji tomu, že chodím spát ve 2 v noci. Ne! To s tím zajisté nesouvisí!!!). Víte, mé "biohodiny" už mají na ručičkách nastaveno "JARO", takže to šedo, co je venku, mě nejen že nebaví, avšak přímo mě to irituje!!! Docela mě překvapuje, že jsem ještě nebyla nemocná - takové ty rýmy, kašle, atd. nepočítám (páč nejsem mužský:D, rýma mě neskolí). Ale co jsem chtěla říct (=napsat) je to, že mi chybí hezké počasí i z toho důvodu, že jsem konečně chtěla začít běhat (mise běžecké boty splněna!!!) Na koleji máme pokoj tak mrňavý, že tu neudělám ani otočku, natož tak nějaké cviky a protahování, plavat se mi nechce ( viz. ještě jsem nebyla nemocná a ani nechci být)...Takže vyčkávám jaro a krásné, teplé počasí.

A teď si uvědomuju, že jsem se vás ani nezeptala, jak se máte...( jsem já to ale holka neslušná) Jak se máte? Co váš víkend? Bavili jste se, pracovali, učili se, užívali si, flákali se? My jsme v neděli s Ondrou slavili "náš" bakalářský titul ( 3 roky!!!!!!!). A bavíme se tím, že sledujeme Kosti - trochu mi vadí ty rozpadlé mrtvolky, ale zatím se mi o tom nezdá, takže budem pokračovat. Jo, a mrzí mě, že jsem nebyla na Code:Mode - jenže já v Praze byla ve středu a přece jen, mám to cca. 4 hodiny, což je, hm, jak to....slušně..." vopruz"!


Nakonec přidávám fotku z léta. Jak vidíte, já a moji přátelé jsme velmi kreativní lidé (hm, asi i opilí, jak to tak sleduju:D) Ale umíme létat...A kdo je víc?!( zleva: Tlapa, Johnny, Klobůk, Ondra, Ivet a já)

5 komentářů:

 1. ta fotka je dost stylová :D vypadá jako od profesionála :D

  OdpovědětVymazat
 2. a to já pojídám dobré jídlo :-) však se koukni na recettes de zoris :-) jenom miluju ten pocit svěžího dechu :-)

  a jsou to hrozní blbci! koukala jsem se ve třech novinářství a všude je Marie Claire s musli tyčinkou a kapsička nikde!

  OdpovědětVymazat
 3. Ta fotka vypadá sakra dobře :))

  OdpovědětVymazat
 4. Ahoj, prosím tě, v jakém programu děláš ty pomalované fotky? Je to velice pěkné. Děkuji za odpověď.

  OdpovědětVymazat
 5. Ahoj, byla jsi/jste nominována v "top 12" jako má oblíbená blogerka.

  http://durduin.blogspot.com

  OdpovědětVymazat

za každý komentář vás to bude hřát u srdce. slibuju!